ATAMI B´Cuzz Premium Plant Powder Hydro 1400g

Kód: GM8533000
Akce
3 hodnocení
Značka: Atami
769 Kč –13 %
32688 atami b cuzz premium plant powder hydro 1400g
769 Kč –13 % 669 Kč 552,89 Kč bez DPH
SKLADEM
Můžeme doručit do:
29.7.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

ATAMI B´CUZZ Hydro Booster package

  • 100 ml Root Stimulator
  • 100 ml Hydro Booster Universal
  • 250 ml Bloom Stimulator
  • 250 ml Blossom Builder Liquid
  • Grow guide

Značka Atami je známá svými velice kvalitními stimulátory, které jsou mimo jiné velmi oblíbené díky své vysoké koncentraci a vysoké kvalitě.

Na počest 15. narozenin společnosti a zároveň s uvedením několika nových stimulátorů na trh jsme se rozhodli uvést speciální balení nových stimulátorů samozřejmě společně s dobře známými boostery.

Takto můžete snadno vyzkoušet nový produkt Rootbastic, který se odlišuje právě vysokým poměrem NPK, které napomáhá obrovskému rozvoji kořenů. Pomocí Bio Bloombastic s trochou přidaných biominerálů dosáhneme konečného výsledku s typickou organickou chutí. Blossom builder liquid je ideální výrobek pro konečnou fázi pěstování, který v sobě obsahuje vyvážený poměr PK.

Dále v tomto úžasném balení naleznete již známé výrobky jako Bloombastic, Atazyme, Rootstimulator, Bloomstimulator, Booster, Root C a Flower C .

Krátce řečeno, kompletní balení s všemi aditivy vhodnými na veškeré fáze během pěstování, s kterými vypěstujete silné a zdravé rostliny a výborný konečný výsledek. Dostaňte co nejvíce z vaší rosliny a to za velmi výhodnou cenu s novými booster baleními od Atami. Tak, jak jste zvyklí, jsou k dostání pro všechna pěstební média, samozřejmě s pěstebními schématy a samozřejmě jsou kombinovatelné se všemi již na trhu existujícími základními hnojivy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: