Doprava a platba

Zásilky expedujeme obvykle do 24 hodin od objednání. Balíček si můžete vyzvednout osobně na více než 4.000 odběrných míst po celé České a Slovenské republice přes Zásilkovnu, nebo si ji nechat doručit pohodlně přes kurýrní službu DPD s garancí dodání do 24 hodin od odeslání. Paletovou přepravu substrátů či nadměrných zásilek zajištuje společnost GEIS Parcel. Při objednáce vyšší než 5.000,- Kč je doprava zcela zdarma.

 

Zásilkovna - Anonymní odběr objednávky na více než 4000 odběrných míst (maximální hmotnost zásilky je 5 Kg a rozměry délka + šířka + výška = max 150cm)

Cena balíku přes Zásilkovnu je 59 Kč. 

  

 

DPD  private - expresní doručení s notifikacemi o stavu Vaší objednávky. 

Doba doručení zásilky je do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při expedici balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím e-mailu s číslem balíku. Řidič společnosti DPD Vám zavolá a upřesní Vám termín doručení.

Cena DPD private - 99 Kč

DPD   

 

  

V případě nadměrných zásilek Vám bude účtováno poštovné přesně podle váhy či počtu balíků. Informujte se, prosím, předem telefonicky, či přes e-mail.

 

Zásilky zasíláme rovněž do zahraničí. Cena dopravy na Slovensko je 99 Kč přes Zásilkovnu a 250 Kč přes DPD. Cenu dopravy do dalších států Vám předem vypočítáme na základě dané země, rozměrům a hmotnosti zásilky.  Dobírka pro zahraniční zásilky mimo Slovensko není možná.