TERRA AQUATICA AquaFarm

Kód: GHAQUA
Akce Tip
5 hodnocení
2 689 Kč –11 %
31629 terra aquatica aquafarm
2 689 Kč –11 % 2 399 Kč 1 982,64 Kč bez DPH
SKLADEM (9 ks)
Můžeme doručit do:
30.11.2021
Hydroponický systém Euro Aquafarm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aqua & WaterFarm

Skvělý úvod do hydroponie

AquaFarm je první hydroponická „domácí jednotka”, kterou před více než 25 lety vytvořil v Kaliforii Lawrence Brooke. Od roku 1975 se již ve světě prodaly tisíce těchto úžasných jednotek, které přináší pěstitelům uspokojení, a ve kterých se pěstují tisíce krásných a zdravých rostlin.
Tyto květináče mají několik použití: ve školkách nebo krytých zahradách pro matečné rostliny a rostliny sběratelů, doma pro dekorativní či kulinářské rostliny všech velikostí, anebo v kuchyni pro aromatické byliny, u kterých potřebujeme, aby byly při vaření čerstvé.

Používají se ve výzkumných centrech a na univerzitách a dokonce i ve školách, kde studiumcmožnosti pěstovat rostliny hydroponicky přivádí děti i rodiče do úžasu.
Můžete je umístit kdekoliv, do obývacího pokoje, kanceláře, na verandu či do skleníku. Systém WaterFarm se od AquaFarm technický liší pouze velikostí a cenou.
Rostliny se pěstují v komoře vyplněné kuličkami jílu. Vegetační komora je zavěšená nad nádržkou, ve které se nachází voda obohacená o živiny. Vzduchové čerpadlo zajišťuje přívod živného roztoku pomocí „čerpací trubice” do odkapávacího kroužku, odkud roztok odkapává dolů přes kuličky jílu. Tak se živiny nasycují kyslíkem a jsou neustále přiváděny ke kořenům, čili stimulují rostlinu k nevídaným výsledkům.

Tyto 2 systémy jsou často napodobovány, ale kopie se nikdy nevyrovná originálu. Naše 2 systémy poskytují maximální výkon a přitom jsou také spolehlivé a snadno se používají. A navíc nejsou drahé.
V jednom květináči lze pěstovat 1 až 6 rostlin v závislosti na velikosti rostlin.

AquaFarm
L = 45,5 cm – W = 45,5 cm – H = 43 cm
Efektivní kapacita = 35 litrů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: